Sprawdzenie VIN


Chcesz sprawdzić auto? Dobrze trafiłeś!

  Przebiegi - Naprawy - Daty - Serwisy 
 
Historia serwisowa 
 
Profesjonalne sprawdzenie numeru VIN 
 
Sprawdź samochód przed zakupem  WYBIERZ MARKĘ AUTA DO SPRAWDZENIA 
      Sprawdź historię auta
         książki serwisowej

alfaaudi
Dacia
fiat
lancia
opel
mazda
renault
skoda
VW


____________________________________________________________
________________________________________________________________________________________________________________________________________
| Przebiegi - Naprawy - Daty - Serwisy | Wpisz VIN | Historie serwisowe aut | Profesjonalne sprawdzenie numeru VIN | Sprawdź samochód przed zakupem | Zaufaj profesjonalistom i sprawdź historię serwisową, daty serwisów i przebiegi odnotowane w autoryzowanych stacjach obsługi ASO podczas przeglądów i serwisów. Skorzystaj z naszej oferty. Sprawdzimy historię auta po numerze VIN w autoryzowanym serwisie co znacznie zmniejszy ryzyko przy zakupie samochodu używanego. Mamy kontakt z serwisami wielu marek i ciągle powiększamy ich grono aby nasza oferta była pełna i jak najbardziej pomocna. Wkrótce powiększymy ofertę o kolejne marki i usługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Nie ryzykuj - sprawdź auto i jego historię serwisową. Na podstawie numeru VIN często można stwierdzić nieautentyczny przebieg auta a nawet poważną przeszłość wypadkową.
 Zakup auta używanego wiąże się z dużym ryzykiem. Nie brakuje nieuczciwych sprzedawców chcących sprzedać samochody "bezwypadkowe", które jak się później okazuje uczestniczyły w poważnych wypadkach. Normą stało się cofanie przebiegu liczników samochodowych nierzadko nawet o 200 tys. km. Nigdy nie masz pewności na jakie auto trafisz. Zakup używanego auta to może być loteria. Wychodząc naprzeciw takiej sytuacji przygotowaliśmy serwis mający to ryzyko możliwie zminimalizować. Koniecznie sprawdź auto po numerze VIN. Sprawdzenie wszystkich możliwych informacji dotyczących auta to jeden ze sposobów na ominięcie "bezwypadkowego" złomu. Oprócz dokładnych oględzin samochodu należy sprawdzić wszystkie dostępne informacje o przeszłości auta - serwisy, przeglądy, naprawy. Zakup auta to spory wydatek, dlatego nie warto "oszczędzać" na informacjach, które mogą nas uchronić przed zakupem skarbonki na kołach.

Zaoszczędzisz nerwy, masę kłopotów i wydanych pieniędzy. Zanim kupisz swoje wymarzone auto - sprawdź jego historię !

_______________________________________________________________________________________________________________________
Audi ford VW Opel Renault Peugeot skoda fiat Seat toyota mazda BMW mercedes citroen Dacia Honda hyundai Kia