Sprawdzanie przebiegu auta po numerze VIN

 licznik przebiegu

Przebieg auta ma decydujący wpływ na sprawność i kondycję wielu podzespołów w samochodzie.Koncernom samochodowym już    dawno przestało zależeć na wytwarzaniu aut niezniszczalnych, długowiecznych.  W momencie kiedy finansowcy zdobyli decydującą pozycję w firmach czasy aut „nie do zajechania” minęły bezpowrotnie. W takiej sytuacji przebieg pojazdu ma coraz większy wpływ na sprawność samochodu. Wraz ze wzrostem przejechanych kilometrów rośnie ryzyko poważnej awarii najważniejszych podzespołów auta:


---------------------------
> Sprawdź przebieg <
---------------------------


Są to jedne z najdroższych elementów auta, często nieopłacalne w naprawie. Kupując używany samochód należałoby zatem sprawdzić jego przebieg. Ta z pozoru prosta czynność może okazać się niebywale trudna do zrobienia. Dlaczego?

Korekta licznika to jedena z podstawowych nieuczciwych metod wielu osób trudniących się handlem samochodami używanymi. Korekta polega na zmianie danych w sterownikach auta. Przeważnie informacje te znajdują się w sterowniku silnika i licznika. Podpinając interfejs do złącza diagnostycznego za pomocą specjalistycznego oprogramowania jest możliwość zmiany wartości przebiegu auta przez flashowanie sterowników. W takim przypadku auta 10-15 letnie nagle mają przebiegi rzędu np. 150-170 tys. km. Jak zatem sprawdzić przebieg samochodu który zamierzamy kupić? Przed zakupem takiej okazji należy sprawdzić historie serwisową auta ponieważ korekty przebiegów są w tej chwili praktyką nagminną i bardzo często stosowaną w naszym kraju, szczególnie w samochodach sprowadzanych z zagranicy, choć nie tylko.

Chcesz sprawdzić przebieg auta które zamierzasz kupić ? Znasz numer VIN ?
Sprawdż historię serwisową, daty przeprowadzonych serwisów i przebiegi.


> SPRAWDŹ HISTORIĘ SERWISOWĄ AUTA <
Sprawdzamy m.in. VW, Audi, Skoda, Seat, Opel, Renault, Ford, Mercedes, Toyota, Mazda i inne