Dekoder VIN

Zawiodłeś się na innych dekoderach ?
Szukasz konkretnych informacji na temat samochodu ? Przebiegów, napraw, dat serwisów i innych istotnych danych ?

Polecamy nasz profesjonalny dekoder VIN !

Raport zawiera wszystkie dostępne dane serwisowe z autoryzowanych serwisów obsługi, takie jak:

Często również inne dane:

UWAGA !
Nierzadko wymarzony VW, Opel czy Renault po sprawdzeniu jego historii serwisowej okazuje się autem, który może kosztować nas sporo więcej niż pierwotna kwota zakupu. Warto skorzystać z profesjonalnego serwisowego VIN DECODER-a.


Często po sprawdzeniu raportu przeglądów i napraw serwisowych okazuje się bowiem, że samochód który zamierzamy kupić miał przebieg sporo wyższy już kilka lat wcześniej niż ma obecnie ! Świadczy to niewątpliwie o nieuczciwości sprzedawcy i "przekręceniu" licznika na nową, niższą wartość. Auta takie są często znacząco wyeksploatowane i w takim przypadku należy liczyć się z możliwością wystąpienia poważnej usterki silnika, skrzyni biegów lub innych drogich podzespołów. Wartość auta z rzeczywistym przebiegiem jest zatem zdecydowanie niższa a sam fakt korekty przebiegu samochodu winien skłonić nas do rezygnacji z zakupu takiego pojazdu.


________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Audi ford VW Opel Renault Peugeot skoda fiat Seat toyota mazda BMW mercedes mitsubishi citroen Dacia Honda hyundai Kia